Informacje podstawowe

Wspólnota Przymierza Rodzin MAMRE jest stowarzyszeniem wiernych o charakterze prorodzinnym i w swej duchowości korzysta z doświadczenia katolickiego Ruchu Odnowy w Duchu Świętym. Więcej informacji na stronie mamre.pl.

Działalność

W Warszawie Wspólnota działa od roku 2003. Oficjalna akceptacja tej działalności została wyrażona dekretem Kazimierza Kardynała Nycza, Arcybiskupa Metropolity Warszawskiego z dn. 13 listopada 2012 r.

Informacje o miejscach, w których odbywają się otwarte spotkania Wspólnoty można znaleźć tutaj. Przeważnie w II piątek miesiąca w Powsinie odbywają się Msze św. z modlitwą o uzdrowienie, natomiast w ostatni piątek współorganizujemy z innymi wspólnotami Wieczór dla Jezusa w Świątyni Opatrzności Bożej.

Spotkania w małej grupie dla sympatyków

Wspólnota organizuje spotkania w małej grupie dla swoich sympatyków, czyli osób uczestniczących w spotkaniach otwartych Wspólnoty, ale jeszcze nie należących do niej. Organizowane są one regularnie w każdy trzeci wtorek miesiąca o godz. 19:00 w salce przy parafii św. Elżbiety w Powsinie, ul. Przyczółkowa 29, pod przewodnictwem animatora ze Wspólnoty Mamre.

Ze względu na bardziej kameralny charakter, spotkania te są szczególną okazją do pogłębiania wiary przez studium Pisma św. i nauczania Kościoła oraz budowania relacji we wspólnocie chrześcijańskiej przez dzielenie się doświadczeniem Boga w naszym życiu. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt, sympatycy@mamre.warszawa.pl.

Świadectwa

Przez posługę Wspólnoty coś się zmieniło w Twoim życiu? Doświadczyłeś pocieszenia, umocnienia czy uzdrowienia? Pan Bóg przekonał Cię o swojej mocy? Prześlij nam swoje świadectwo, byśmy się cieszyli razem z Tobą, a nasza wiara mogła się umacniać! Prosimy o wiadomość na adres swiadectwa@mamre.warszawa.pl.

Kontakt

kontakt@mamre.warszawa.pl