Najświeższe informacje

Mamre Warszawa

Podstawowe informacje

Jesteśmy wspólnotą w Kościele Katolickim tworzoną przez ludzi w różnym wieku i różnych stanów. Rozwijamy się dzięki osobistej modlitwie, lekturze Pisma św. i dokumentów Kościoła, a także przez uczestnictwo w kilkuosobowych grupach dzielenia oraz spotkaniach formacyjnych. Służymy Kościołowi przez ewangelizację oraz posługę charyzmatyczną i charytatywną.

W Warszawie działamy od roku 2003, oficjalna akceptacja tej działalności została wyrażona dekretami Kazimierza Kardynała Nycza, Arcybiskupa Metropolity Warszawskiego z dn. 13 listopada 2012 r. oraz 5 listopada 2014 r.

Propozycje

Już w najbliższy wtorek 15 września 2015 roku odbędzie się pierwsze po przerwie spotkanie sympatyków – dzielenie się Słowem Bożym i krótkie wykłady z katechizmu – spotkanie poprowadzi ks. Paweł Zaręba przy al. Solidarności 80 o godzinie 19:00. Spotkania będą odbywały się w trzecim tygodniu miesiąca we wtorki.

Od października w każdy IV piątek miesiąca przy al. Solidarności będą odbywały Adoracje połączone z medytacją Słowa Bożego. Pierwsze spotkanie 23 października 2015 roku o godzinie 19:30.

3 października 2015 roku odbędzie się wyjazd autokarem do Częstochowy na spotkanie modlitewno-ewangelizacyjne z Mszą Świętą o uzdrowienie – zgłoszenia telefonicznie lub sms.

Kontakt

Ze wspólnotą można się skontaktować emailowo za pomocą adresu kontakt@mamre.warszawa.pl. Zachęcamy też do polubienia naszego fanpejdża na Facebooku.