Mamre Warszawa

Podstawowe informacje

Jesteśmy wspólnotą w Kościele Katolickim tworzoną przez ludzi w różnym wieku i różnych stanów. Rozwijamy się dzięki osobistej modlitwie, lekturze Pisma św. i dokumentów Kościoła, a także przez uczestnictwo w kilkuosobowych grupach dzielenia oraz spotkaniach formacyjnych. Służymy Kościołowi przez ewangelizację oraz posługę charyzmatyczną i charytatywną.

W Warszawie działamy od roku 2003, oficjalna akceptacja tej działalności została wyrażona dekretami Kazimierza Kardynała Nycza, Arcybiskupa Metropolity Warszawskiego z dn. 13 listopada 2012 r. oraz 5 listopada 2014 r.

Propozycje

Zachęcamy do udziału w organizowanych przez nas spotkaniach! W Milanówku, w I piątek miesiąca zapraszamy na adorację. W II piątek miesiąca w Powsinie odbywają się Msze św. z modlitwą o uzdrowienie, a w następujący po nich wtorek — spotkania biblijne. W ostatni piątek miesiąca współorganizujemy Wieczór dla Jezusa w Świątyni Opatrzności Bożej.

Proponujemy też wyjazdy na ogólnopolskie spotkania naszej Wspólnoty.

Kontakt

Ze wspólnotą można się skontaktować emailowo za pomocą adresu kontakt@mamre.warszawa.pl. Zachęcamy też do polubienia naszego fanpejdża na Facebooku.